Literární večer 

Komponovaný večer s povídáním o andělech, čtením povídek a zpěvu

2019 pátek 22. března od 19.00 hod.

Libor Baselides(herec, moderátor, např: Snídaně s Novou, pořady o cestování, seriály např. Dlouhá míle, Ordinace v růžové zahradě, Obchoďák, Cyril a Metoděj, Bohéma

filmy: Jak ukrást Dagmaru, Diamantové meče, Nachtangst, Král posledních dnů, Čarostřelkyně)
představí svoji knížku Anděli můj, tak mě veď.

"Nic není náhoda"
Nic v našem životě není náhoda. O tom se přesvědčuji každý den. Každý den máme novou šanci být lepší. Pochopil jsem, že můj úkol v tomto životě je kromě jiného, duchovní cesta. A právě proto vznikla kniha Anděli můj tak mě veď. Kniha o andělech, těchto krásných bytostech, které nám pomáhají být lepšími, moudřejšími, láskyplnějšími a pokornějšími. Děkuji za dar komunikace, který mohu předávat dál. Ať už malbou obrazů, psaním textů, zpíváním písniček, hraním v televizi nebo ve filmu. Umění je něco krásného, co tady navždy zůstane. A to je obrovský dar. A v tomto duchu by se měl nést i náš večer v GJH. Povídání o andělech, čtení z knížky. Zájemci budou mít možnost si knížku s věnováním zakoupit za akční cenu 100kč.

Iva Wolfová je dalším z těch, co Vám rádi přečtou ze své tvorby. Autorka mnoha povídek, také např. učitelka cizích jazyků, Vám dnes představí tři povídky.

O hudební doprovod se postará karlovarská zpěvačka Helena Kadeřábková-Tašnerová se svojí dcerou Andělkou. consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat.