Nejbližší program

Společenská zábava v naší Galerii

Nejen kulturní a vzdělávací program, také spousta zábavy a nových přátelství

Koncert od mistrů Baroka 

až po součastnost

.Mgr.Daniel Fajkus - hoboj Studium na Konzervatoři a JAMU v Brně. V současnosti učitel hudby na ZUŠ Ant.Dvořáka. Má za sebou bohaté zkušenosti orchestrální , v komorní hře i solové. Vystupoval na koncertech v zahraničí (Francie,Německo,Španělsko). Se svým souborem Con silencio účinkuje na koncertech v České republice a na kulturních akcích Kruhu přátel hudby.

Jitka Fajkusová - zobcová flétna Učitelka hudby na ZUŠ Ant.Dvořáka. Byla několik let členkou pěveckého sboru Karlovy univerzity v Praze. S tímto sborem vystupovala na koncertech v zahraničí(USA,Israel,Holandsko), v současnosti v této činnosti pokračuje v pěveckém sboru Jiřího Štrunce pod vedením paní Jarmily Štruncové .

MgA.Jitka Kaprová - kytara Studovala na konzervatoři v Plzni. V současnosti je ředitelkou ZUŠ v Chodově, kde je zároveň vedoucí kytarového souboru ZUŠ Chodov. Tento soubor úzce spolupracuje s kytarovými soubory ZUŠ Kraslice a Františkovy Lázně. Společně vystupují pod názvem KFC.

Ze zdravotních důvodů je tento       koncert přeložen na podzim

Přijďte si poslechnout svěží, pohodové písničky v duchu dřevního rokenrolu, blues a popu. Večírek se křtem nového alba nabídne Nádražní blues, Krušnohorskej rock, Titanic i Veselou depresi a další novodobou lázeňskou klasiku. Hudebními hosty repertáru budou Eric Clapton,  John Lennon a Bobby Hebb a mnoho dalších