Nejbližší program

Společenská zábava v naší Galerii

Nejen kulturní a vzdělávací program, také spousta zábavy a nových přátelství

BESEDA

KAREL SMYCZEK

Režisér a scénárista

Opět po roce nás navštíví velký Mistr. Přijďte se také dozvědět mimo jiné o nových projektech, které se nyní připravují.  

Karel Smyczek - filmový režisér, herec a scénárista, bude hostem Galerie Jindra Husáriková.

Z jeho dlouhé řady tvorby bych vyzdvihl alespoň některé. Tak např. Třetí patro, Bylo nás pět, Drákulův švagr, Případy detektivní kanceláře Ostrozrak, Dobrá čtvrť, Místo nahoře, Jen si tak písknout, Sněženky a machři, Krajina s nábytkem a v .neposlední řadě Lotrando a Zubejda.

Hudební doprovod v podání zpěvačky Zally.

 


 
Koncert 

v rytmu žhavého letního podvečera

Zpěvačka, která tento podvečer zde vystoupí, má za sebou velice úspěšnou pěveckou dráhu. Ač jí nevídáte ve veřejných médiích, přesto by zastínila leckterou populární hvězdu. V její kariéře jste se s ní mohli potkat v kapelách např. Jožo bend, Frýzúr a další.

Dnes si pozvala hosta Dr. Maximus s jeho jazzovými a swingovými písničkami.

Určitě budete mile překvapeni. Přijďte!

.  

Koncert od mistrů Baroka 

až po součastnost

.Mgr.Daniel Fajkus - hoboj Studium na Konzervatoři a JAMU v Brně. V současnosti učitel hudby na ZUŠ Ant.Dvořáka. Má za sebou bohaté zkušenosti orchestrální , v komorní hře i solové. Vystupoval na koncertech v zahraničí (Francie,Německo,Španělsko). Se svým souborem Con silencio účinkuje na koncertech v České republice a na kulturních akcích Kruhu přátel hudby.

Jitka Fajkusová - zobcová flétna Učitelka hudby na ZUŠ Ant.Dvořáka. Byla několik let členkou pěveckého sboru Karlovy univerzity v Praze. S tímto sborem vystupovala na koncertech v zahraničí(USA,Israel,Holandsko), v současnosti v této činnosti pokračuje v pěveckém sboru Jiřího Štrunce pod vedením paní Jarmily Štruncové .

MgA.Jitka Kaprová - kytara Studovala na konzervatoři v Plzni. V současnosti je ředitelkou ZUŠ v Chodově, kde je zároveň vedoucí kytarového souboru ZUŠ Chodov. Tento soubor úzce spolupracuje s kytarovými soubory ZUŠ Kraslice a Františkovy Lázně. Společně vystupují pod názvem KFC.

Ze zdravotních důvodů je tento       koncert přeložen na podzim

Přijďte si poslechnout svěží, pohodové písničky v duchu dřevního rokenrolu, blues a popu. Večírek se křtem nového alba nabídne Nádražní blues, Krušnohorskej rock, Titanic i Veselou depresi a další novodobou lázeňskou klasiku. Hudebními hosty repertáru budou Eric Clapton,  John Lennon a Bobby Hebb a mnoho dalších