Nejbližší program

Společenská zábava v naší Galerii

Nejen kulturní a vzdělávací program, také spousta zábavy a nových přátelství

 JAZZ A SWING

Jazzový a swingový večer

a možná něco navíc

Dr. Maximus je, a jak sám o sobě tvrdí, multižánrovým zpěvákem a ve svých vokálních produkcích je zaměřen na interpretaci cizojazyčných písní především anglických, italských a španělských. Rád do svého programu zařazuje i české skladby.

V svém programu se nám v Galerii Jindry Husarikové představí především jako interpret jazzových, latinsko-amerických písniček v rytmu svěžího swingu, krásných romantických balad, klasického jazzu a latiny. V jeho provedení zazní skladby od známých zpěváků Frank Sinatra, Frankie Lain, Dany Brillant, Julio Iglesias, Ray Charles, Engelbert Humperdinck a Karen Souza. V průběhu večera vystoupí i jeho milí hudební hosté operní zpěvačka Helena Tašnerová a karlovarská zpěvačka Zally, kteří přispějí k barevnosti programu a jeho celkové atmoféře

BESEDA

Jiří Schwarz

herec a dabér

Vystudoval Státní konzervatoř v Praze, po jejím ukončení působil v letech 1980-1982 ve Státním divadle v Ostravě, kde hrál mimo jiné v inscenacích Jana Kačera. Mezi lety 1982 a 1991 hrál v pražském Realistickém divadle Zdeňka Nejedlého. Od začátku 90. let hraje v divadle spíše příležitostně, vystupuje např. v Městských divadlech pražských, nebo na Letních shakespearovských slavnostech.

V televizi působí od poloviny 70. let 20. století, hrál v mnoha televizních filmech, pohádkách a seriálech (např. Četnické humoresky nebo Kriminálka Anděl). Na filmovém plátně se objevoval spíše v menších rolích, jeho největším dílem byla postava Karla Hynka Máchy v biografickém filmu Františka Vláčila Mág (1987).

Od konce 80. let se pravidelně věnuje dabingu, jeho hlas je slyšet v desítkách filmů a seriálů. Mezi velké role patří např. Darryl Morris v seriálu Čarodějky, Herkules v seriálu Herkules, Dylan Hunt v seriálu Andromeda či Worf v seriálu Star Trek: Stanice Deep Space Nine.

Osobitý herec a jeden z nejznámějších českých dabérů Jiří Schwarz svou postavou a zvučným hlasem rozhodně není k přehlédnutí.


BESEDA

KAREL SMYCZEK

Režisér a scénárista

Karel Smyczek - filmový režisér, herec a scénárista, bude hostem Galerie Jindra Husáriková.

Z jeho dlouhé řady tvorby bych vyzdvihl alespoň některé. Tak např. Třetí patro, Bylo nás pět, Drákulův švagr, Případy detektivní kanceláře Ostrozrak, Dobrá čtvrť, Místo nahoře, Jen si tak písknout, Sněženky a machři, Krajina s nábytkem a neposlední řadě Lotrando a Zubejda.


Koncert a křest CD

Přijďte si poslechnout svěží, pohodové písničky v duchu dřevního rokenrolu, blues a popu. Večírek se křtem nového alba nabídne Nádražní blues, Krušnohorskej rock, Titanic i Veselou depresi a další novodobou lázeňskou klasiku. Hudebními hosty repertáru budou Eric Clapton,  John Lennon a Bobby Hebb a mnoho dalších 


Koncert mistrů Baroka

a jiné známe melodie

Odloženo na neurčito 

Program koncert

Francois Couperin:Soeur Monique

G.B.Pergolesi:Siciliana

Anonym 17.století : Greensleeves - Variace na anglickou lidovou píseň

Stanley Myers: Cavatina

Johann Seb.Bach: Air

Arcangelo Corelli: Sonata e moll

Joh.Chr.Pepusch:Sonáta C - dur

Anonym : Rondo

G.Fr.Händel: Allegro

Dále Populární melodie:

Henri Mancini:Moon River

Errol Garner:Místy

Victor Young:When i fall in Love

George David Weiss a Bob Thiele:What a Wonderful World

Eric Clapton:Tears in Heaven