VÝSTAVA

Jindra Husáriková/ obrazy

Šárka Cagliero Mrázová  

David Szalay/ kovové objekty

Výstava potrvá dokonce září 2019 
KLUB GALERIE JINDRA HUSÁRIKOVÁ


 2019

Co si o nás napsali:

ZÁZNAM KONCERTU V KARLOVÝCH VARECH

Už podruhé jsme vyrazili do Karlových Var zahrát v Galerii Jindra Husáriková. Super atmosféra, za níž děkujeme pořadateli a především publiku. Na našich akcích lidé v prostředí písniček běžně vstávají a odcházejí pro pivo - víno - brambůrky, někteří tančí, všichni se nevázaně baví mezi sebou. Někteří dokonce tleskají jako ocenění povedeného sóla a vůbec jim nevadí, že píseň pokračuje a jiný sólista se snaží donutit svůj hudební nástroj potažmo hlasivky vydat správný tón ve správnou chvíli. Chápeme to, tolerujeme a kolektivně si myslíme, že je to takhle v pořádku.
To v Galerii, to je jiné publikum. Lidé naprosto nebluegrassově téměř nehybně sedí a úplně potichu poslouchají naši dřevěnou muziku, téměř zjevení z jiného světa. Navíc umělecké prostředí nahrávající spíše klasické hudbě... Napoprvé nám to přišlo skoro nepatřičné, ale brzy jsme si zvykli a přestože bychom si přáli více interakce, oceňujeme to.
                                 Červenec

čtvrtek 18.7. od 19.00 hodin

 Mgr. Schlecková Dagmar přednáška o stárnutí a jak se tomu bránit. Mnohé z metod získávala studiem, když jezdila do Indie a navštěvovala indické chrámy a poutní místa, kde sbírala zkušenosti k pozdějším přednáškám. 

Srpen


pátek 16.7. 19.00 hod.

 Beseda se známým režisérem Karlem Smyczkem. Bude zde také možnost společné fotografie i s podpisem Mistra.


Herecké kurzy - Dalibor Baselides

Vzhledem k tomu, že jsem se předběžně domluvil s Daliborem Baselidesem o konání hereckých kurzů nejen v Praze, ale i u nás zde v GJH. Jednalo by se o kurzy pro malé děti, dále kurzy pro dospívající, ale také pro dospělé. Současně by probíhaly kurzy rétoriky a další akce nejen pro potencionální herce.V případě, že byste měli zájem, dejte vědět.