VÝSTAVA

Jindra Husáriková/ obrazy

Šárka Cagliero Mrázová  

David Szalay/ kovové objekty

Výstava potrvá dokonce září 2019 
KLUB GALERIE JINDRA HUSÁRIKOVÁ


 2019

Co si o nás napsali:

ZÁZNAM KONCERTU V KARLOVÝCH VARECH

Už podruhé jsme vyrazili do Karlových Var zahrát v Galerii Jindra Husáriková. Super atmosféra, za níž děkujeme pořadateli a především publiku. Na našich akcích lidé v prostředí písniček běžně vstávají a odcházejí pro pivo - víno - brambůrky, někteří tančí, všichni se nevázaně baví mezi sebou. Někteří dokonce tleskají jako ocenění povedeného sóla a vůbec jim nevadí, že píseň pokračuje a jiný sólista se snaží donutit svůj hudební nástroj potažmo hlasivky vydat správný tón ve správnou chvíli. Chápeme to, tolerujeme a kolektivně si myslíme, že je to takhle v pořádku.
To v Galerii, to je jiné publikum. Lidé naprosto nebluegrassově téměř nehybně sedí a úplně potichu poslouchají naši dřevěnou muziku, téměř zjevení z jiného světa. Navíc umělecké prostředí nahrávající spíše klasické hudbě... Napoprvé nám to přišlo skoro nepatřičné, ale brzy jsme si zvykli a přestože bychom si přáli více interakce, oceňujeme to.

Červen 2019 

Pokračování cyklu "Večery s Liborem Basselidesem a jeho hosty"

Libor Basselides známý jako moderátor Snídaně s Novou, herec ale také i spisovatel, bude seznamovat s některými kapitoly své knížky "Anděli můj, tak mě veď'. Též seněco dozvíte o ezoterice a na závěr, kdo bude mít zájem se podívá do budoucnosti. Hosté spisovatelka povídek Iva Wolfová a o hudební doprovod v podání kytaristy a redaktora publicistiky se postará Josef Šorfa.


27. čtvrtek od 19.00 hod.

Pokračování cyklu "Besedy s léčitelem Petrem Pawelkou"

Nejen beseda , ale i přednáška tohoto večera budou zaměřeny na téma "Alergie, její příčiny a léčení".

Večerem bude opět provázet léčitel s 25 letou zkušeností Petr Pawelka